درباره ما

شرکت (PARSIAN DAFE)

با استفاده از جدید ترین روش های روز دنیا و برای حفظ  محیط زیست وبقا برای نسل های آینده و عدم تخریب توسط استفاده از مواد شیمیایی وسموم اقدام به تولید
محصولات دافع حشرات به روش فراصوت (التراسونیک)  برای دفع دائمی کلیه  حشرات (مانند سوسک ، مورچه ، موریانه ، ساس ، کک حیوانی ، کنه پرندگان و)
و موجودات و حیوانات موذی (مانند موش ، مار ، عقرب ، رتیل ، عنکبوت و) و پرندگان مزاحم ، گربه و سگ ، با مجوز ها و تائیدیه های رسمی تولیدی ، در ایران کرده است .

سابقه شرکت

این شركت با سابقه تولید تخصصی دستگاه های الکتریکی ودفع دائمی حشرات,حیوانات موذی و پرندگان در ایران؛
در حال حاضر به روز ترین و بزرگترین و پر افتخار ترین شرکت تولید کننده ی محصولات دافع دائمی حشرات به صورت الکتریکی در ایران میباشد
این شرکت با استفاده از کادری مجرب و جوان وسرلوحه قراردادن کیفیت و داشتن مشتریان وفادار موفق به فروش انواع دستگاه های دافع حشرات در سراسر کشور و کشورهای همسایه شده است .
از مهمترین افتخارات اين شركت, افزايش روز افزون مشتريان به خاطر محصولات با كيفيت با کارایی بالا و خدمات و سرويس دهي خوب به مشتریان خود مي باشد
شرکت پارسیان دافع با مطالعه ای عمیق توسط بخش تحقیق و توسعه R&D research and development خود روی  حشرات ایران ، گستردگی جغرافیایی حشرات در ایران و نوع زندگی مردم  از نظر آب و هوایی و درآمدی و نوع حشرات ،محصولات خود را بومی سازی نموده تا کارایی این محصولات بالاتر رود .

 

کارشناسان پارسیان دافع

شرکت پارسیان دافع به دلیل نیاز کارشناسی این محصول که در سراسر ایران متفاوت و متناسب با متراژ و نوع ساخت هر منزل (زیربنا) و مکان تغییر می کند
اقدام به تاسیس واحد مشاوره و کارشناسی کرده و در همین راستا واحدی با مشاورانی کارآزموده
و محقق در این زمینه را پرورش داد تا مراجعه کنندگان از سراسر ایران بتوانند به صورت تلفنی محصولات این شرکت را با مشاوره رایگان خرید نمایند.

استانداردهای پارسیان دافع

این مجموعه به روز ترین و کارآمدترین شرکت تولید کننده ی محصولات دفع دائمی حشرات و حیوانات موذی با سیستم فراصوت(التراسونیک) با ۱۵ سال سابقه تولید ، در ایران می باشد.
در مکان های عمومی کشور روسیه استفاده از سیستم های فراصوت اجباری شده است .
اما به علت اجباری نبودن استفاده از این محصولات در ایران استاندارد اجباری نیز برای آن وجود ندارد .

* لازم به ذکر است که استفاده از سموم برای نابودی حشرات موذی باعث تغیر ژنی در آفات و حشرات شده و این تغیرات باعث بالا بردن میزان مصرفی سموم و خطرات ناشی از این افزایش در محیط زندگی ما می شود.
محصولات شرکت برای دفع دائمی و دورکننده کلیه آفات, حشرات (مانند سوسک ، مورچه ، موریانه ، ساس ، کک حیوانی ، کنه پرندگان و…)
و موجودات موذی (مانند موش ، مار ، عقرب ، رتیل ، عنکبوت و…) از محیط زندگی ما می باشد.

 • ISO 10004 : استاندارد بین المللی سنجش رضایت مشتری
 • UL94 :استاندارد بی خطر بودن کالاهای الکترونیکی و عدم اشتعال پذیری
 • CE :استاندارد محصول در اروپا
 • ISO 14001 :سیستم مدیریت زیست محیطی
 • ISO 45001 : استاندارد ایمنی و بهداشت شغلی
 • ISO 9001 : استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت
 • ۶۰۳۳۵ IEC :استاندارد بین المللی ایمنی عملکرد و تجهیزات و سیستم های الکتریکی
 • ISO IMS :استاندارد بین المللی مدیریت یکپارچه

افتخارات پارسیان دافع

 • تندیس مدیر بهره ور
 • سپاسنامه تعالی سازمانی
 • گواهینامه بین المللی ایزو مدیران برتر

خبرنامه ما

از خبرنامه ما لذت ببرید تا از آخرین اخبار به روز بمانید!

[contact-form-7 id="1287" title="Newsletter"]

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس